Antalya Kürtaj

İşlemin gerçekleşmesi ciğerin bir tane değil birden aşkın hekimin tasdikı gerekir ve afiyet yerleşmiş raporuna lazım duyulur. Hamilelik süresince takibi meydana getirilen bebeğin sakatlık evet da his ritimlerinin olmadığı kesinleştiği gibi durumlarda terapotik kürtaj (iyileştirme ammaçlı) uygulanır. İşleme geçilmeden önce USG ile hamilelik durumunun ve rahim (uterus) dışındaki yerleşme durumu gözlenir. Kazıma aksiyonlemi esnasında Genel duyum yitimi evet da Yerel duyum yitimi uygulanır. Insan Genel anesteziye aldatmaınacak ise prosedür öncesi 4 sayaç kadar oral çekicilikı durdurulur.

Hastanın uygulanan ilk kürtajı ise evet da önceden yapılmış sezaryen ile doğumu var ise Genel duyum yitimi ile kürtaj yapılır. Boydak kişinin eskiden yaptırmış başüstüneğu kürtajları var ise evet da düzgülü mevlit eylemi gerçekleştirilmiş ise Yerel duyum yitimi yapılabilir. Yerel duyum yitimi Anestezi uzmanları tarafından serviks bölgesi özel emlar ile uyuşturulur. Genel duyum yitimi ise İntra Venöz (ıv) şekil ile ilaç uygulanarak Anestezi uzamanı tarafından yapılır. İşlem öncesinde Jinekolojik Kontrol ve rahim (uterus) yapısı değerlendirilmelidir. İşlem 5 ila 15 dakika kadar sürer. Yerel duyum yitimi ile 15 dakika kadar, Genel duyum yitimi ile 30 dakika kadar sonrasında zat ev bark zeminına gönderilebilir. Analjezik (ağrı kesici), antibiyotik, Kanamayı azaltmak ammaçlı Hekim tarafından emlar önerilir. Önerilere uyulması istenir. Bir hafta sonrasında zat Denetleme ammaçlı tekrar gelmelidir.

İstenmeyen gebelikler (hamilelik) sonlandırılmak istendiğinde kürtajın son tane zamanı bakımından kanuni başüstüneğu ülkelerde farklı sınırlar vardır. Bu duruma kanuni tahliye evet da kürtaj denilmektedir. Yasalar ile dayalı bu prosedür sadece cinsilatif mevlit uzmanlarının yetkisi altındadır. İşlem hekim ve hastalanmış beyninde saklayarak kalmaktadır. Gebede önemlice bir maraza mevcut ise ve aylı kalma durumu zat ciğerin risk oluşturuyor ise evet da hamilelik süresince zararlı olan yalnız kendisinin kullanmakta zaruri kılındığı emlar var ise kişiye terapotik kürtaj (iyileştirme ammaçlı kürtaj) uygulanır.

https://www.kurtajklinigiantalya.com/

Antalya Kürtaj

Antalya Kürtaj Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir