Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler bâtınin üretilen henüz sade modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını çelmek bâtınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbâtınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet raksında çiftlere haremlik etmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birmebzul er kişi dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile mahal almaya başlangıçladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler bile olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu derece rebabi olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kesimü imdi jartiyeri yekta devam olarak satmanın yanı sıra birmebzul ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birmebzul üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak yavaş yavaş liberalleşmeye tamam revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla ilişkin olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya uzaklık bildirmek bâtınin aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile bel kemiği başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları yekta başına yahut bir partnerle her yaşfecir insanoğlu tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına gereğince seks oyuncakları yarım, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk karıştırmak bâtınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde muzlim olduğu bâtınin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç istihbar etmek, tabularla teneffüs etmek bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak elde etmek, medarımaişetlevselliği karşı haber edinmeden satın elde etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve menfilik yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bâtınin büyük çaba sarf etmelidirler. Hatta; imdi gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bâtınin seks shoplardan allıkışmutaş henüz basitçe ve erinçli olmaya başlangıçladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanmış olan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı bâtınin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin hatalılığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar esenlik sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, canına işleklık karıştırmak, henüz güzel bir orgazm teneffüs etmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bâtınin sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan pazari yok olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında büyük gelişmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri yekta şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, medarımaişetleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta bayağı içli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu medarımaişetin en basitçe yolu. Hatta seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken vahielde etmek bâtınin bâtıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir