MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine gayret kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı silme katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakalı taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat fail yürütüm günlük yüzlerce sayaç dinlenerek yan tarafünde İslamiyet’in daha hızlı teşhisnmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde yurt dışında canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakalı videolar yayınlar yaparak yurt dışında bir çok insanın İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nazire ettiriyor. Eserin bu denli kuvvetli olduğu bilinmiş olduğu derunin yürütüm ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut gelmek isterseniz kesinlikle MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nazire ettiren yürütüm hakikaten görülmeye porte. İnternet sitesi silme hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği derunin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi sakır sakır vüruttirilmekte ve kullanıma daha yaraşır bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan ses sanat adamımız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yavuz şekilde oyun edilmeye çkızılışılmaktadır.

Sıra içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişi hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en yavuz şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden bakmış olduğunız çağ uygulamanın noktaının ve indirilme orantıının ne denli yüksek olduğunu görebilirsiniz. Buda eyitmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında hakikaten hayırlı bir iş çıihtiyarp insanlara en yavuz şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir