mobil ödeme bozdurma papara

Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının alışdataş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme nakit sistemi ile Ödeme davranmak talip eşhas, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip alışdataş aksiyonlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yol bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun üstı düzen iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde bile gerçekleştirilebilir. Bu aksiyonlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği celi kâin saygınlık kartları mutavassıtlığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Geriış Soruşturma
E-ticaret ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden kâin bitiren gruplarının alışdataş alışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının saygınlık ve banka sütsüzı yöntemi ile alışdataş yapmayı tercih ederken saygınlık sütsüzı ve banka sütsüzı bulunmayan eşhas ise umumi olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek alışdataş yamayı tercih eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok zait insan ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini sömürmek icap. Yani kısaca bahsetmek icabında hareketli ödeme sistemi konum alan e- ticaret firma yerleri ulaştığı maksat kesime bir yeni saf henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine konum vererek, maksat kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir