Özgün Tarafsız Haberler

Sondakikam.com.tr genel ağ sava sitesi yayında,son an bâtınerikleri,ruzname haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile sahici gündemi izleme edip okurlarına sunan sava sitesi,son an haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Neden Önemli ?

Son an gelişmeleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak sizlerin izleme ettiği bâtınerikleri sizler bâtınin düzenliyor,meyanştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Selen Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak dünya ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız selim ve sağlam bir şekilde sizlerin takdirine sunuyor,tarafsız olarak ruzname maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Millî Selen Sitesi !

Sağlıklı ruzname ilkeleriyle hazırlanan,asıl cereyanı izleme eylemek adına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile sahici ruzname maddelerini okurlarına sunan sava sitesidir.Selim,tarafsız ilkeli sava yapmayı kendine baş edinmiştir.Geçmişten hasetmüze mevrut yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,sizlerin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam meraklı editörleri ile sizlere ruzname haberlerini en son bâtınerikleri ilk sizin duymanızı sağlamayı ammaçlayan yeni kuşak sava bâtınerik platformudur.Gündem haberleri,politika haberleri,iktisat haberleri,lokal haberler,dünya haberleri,magazin haberleri marifet haberleri ve ömür haberleri kategorileri ile sizlerin aktüel bili ve haberlere ulaşmanızı ammaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv izleme,namaz vakitleri,lig benek durumları,Emtialar,keyif durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya temellayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere aktüel haberleri tarafsız selim ve sağlam bir şekilde ulaştırmayı ammaçlamaktayız.

Ne Kuruluşyoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana mevrut olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz tarafından izleme ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en münezzeh köşesine derece her bucak ile ait sava okuyabilirsiniz. Görüşmeçilere, son 10 hasetn tüm haberleri içinde konuya gereğince arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, lafız ve ait bazlı, sentetik zeka ile desteklenmiş sahici bir sava arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Birebir

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 mutabık olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü sava, tasvir, bili, sağlam; telif hakkı sahiplerinden kırlı mezuniyet kırılmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabahleyin saatlerinde yayınladığımız sütun sava özetlerinde ise, salt haberin temellığı ve giriş cümlesine bucak verilmekte, haberin tam metnini mütalaa etmek isteyen görüşmeçilerimiz ait gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok görüşmeçi kayran sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve sava sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam kanalının sahibi merak ediliyor.

Genel Ahlaka ve Etiğe Birebir Habercilik !

Kadir Şinas Türk milletinin umumi sağtöreına mutabık etik ve tarafsız sava anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın meslekına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en mutabık dürüst ve tarafsız haberleri evcil ve yabancı sava organlarındaki en önemli ruzname maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Nasıl Kuruldu !

Müessesş hedefleri olarak ülkemizin oturmaına yardımda bulunmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi evcil ve yabancı yayın organlarında en hayırlı şekilde temaşa etmeyi ammaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr sava sitemizin tüm hakları saklıdır. şifre, sava, tasvir, mülakat kabil her türlü dâhilğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr sava sitemize aittir. Selen sitemizde bucak kayran kül kırlar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün bâtınerik ve çalışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz bâtınerikler ve sava ajanslarımızdan almış olduğumız sava ve özge görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğustalıktirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve memba belirtilmeksizin kopyalama ve tasarrufı konstrüksiyonlamaz.
Selen sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Gösterilen yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir hin bileğustalıkikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden mesuliyetli bileğildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam eden şişman siyasal gündemi yakından izleme edip,sizlere dürüst olanı ve görünenden ziyade hikâye ve durumların perde arkasını aktarmayı ammaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en hayırlı haberleri takdim etmek bâtınin var gücüyle çalışıyor.Akp,mhp,chp,âlâ kazanç,mutluluk partisi,ve evcil bir çok politikaçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Iktisat Haberleri !

Kur dalgalanmaları değerli fiyatları dolar fiyatları minimum ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden kolayca izleme edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişmeleri,yeni vizyona girecek olan filmler,ki nerde ne yapmış son an gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Itimatlı Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir