pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar ortada makam almasının en önemli nedenlerinden biri dünyalık ile (UC yöntemiyle) düzen içinde düzenışbilgiş binalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle düzen bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışbilgiş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle dünyalık yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışbilgiş yetişmek o denli amelî değildir. Çünkü bu fiillemler dolar kuru üzerinden iş binaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok güçlü oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin evet da oyunda henüz ziyade tabanca gücü kabilinden hilelere başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu alfabemızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu henüz hayırlı oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere makam verilmiştir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de makam verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri ortada en cafcaflı olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular düzen içerisinde makam kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başlangıçvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Entrika içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değfiiltirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri ortada makam kayran UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi muhatara verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en çok ilişik gören ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasen düzen binamcıları tarafından turnuvalar esnasında eksiksiz oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere görünmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu yöntem hacklenerek kötü lakinçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlangıçlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek bâtınin durmadan yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her dem bir yolculuk bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam kayran duvarların arkasını rüyet özelliğine ehil olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda makam kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu numara sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz zıtsında sizi canlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri ortada en geniş olan hilelerden biridir. Aimbot hareketsiz söz kabilinden görünse de esasen Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişangâh vira etmek yahut bir nesneyi nişan vira etmek medlulına gelirken Bot kelimesi, bir fiilin otomatik olarak binalması medlulına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir