ucbasaktarim.com: Kaliteli Tarım Makinası

Üçserak Tarım, tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Amelî cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını sağlamlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanoğlu ilkel tarım halletmeye serladı fakat hasetmüzde toplumun sadece çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını içinlayacak tarımsal üretimle uğraşmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım kesimünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Teknoloji ile yan yana vüruten tarım makineleri, tarım aletleri, otomatik ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana nazaran değişiklıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca sadece tarım kesimü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile giderek artmaktadır.

Üçserak Tarım , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en âlâ hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile hareketli ve müşküllü kişioğlu kaynağına sahip olan Üçserak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam şayan sağlayan Üçserak Tarım; sıkı Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, sonra teknolojiyle standartlarını sabah akşam yükseltmektedir. Kalıcı gelişim ve sıfır suç üretim sistemi, Üçserak Tarım ürünlerinin hem vatan zarfında hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçserak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin muvafık ve kararlı bir şekilde tevziını sağlamlar.
Gübreyi yeterli ve sahih bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile abes basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sayesinde tarla üzerinde daha az efor harcama ederek çok daha sağlamlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sayesinde çok daha sağlamlıklı lafır ve toprağınızdan daha bir tomar ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların sağlamlıklı bir şekilde ayarlanması sağlamlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini sağlamlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en cesim gereksinimlerı olan azık maddelerini sağlamlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlamlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli sonuçlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Tarım olarak bir öbür ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine haiz olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da engelsiz bir hendek haksına artırmak bâtınin yaygın olarak kullanılır. Dal yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden haiz olmak mümkündür. Dal yükleyiciler genellikle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden haiz olmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kabilinden alanlara artırmak bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli dal yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıeşlabilir bir demetlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğmeslektirilebilir ve birgani ağababaşmanla da çokletilebilir. Temel üstelikşenler genellikle hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik portörlara nazaran nispetle düşüt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile dal yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dal yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birgani üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem eder hem bile kalite olarak yarar sağlamlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Tarım makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Tarım’ın dal yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek selen sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama mesleklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması mesleklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Tarım olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş abraünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında dikkat etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine dikkat edilmediği mevsim hayvanın mazotü ve etinden verim kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken tüm besinleri nazar boncuğu seferde alabilir ve daha âlâ beslenebilir. Ağızotu karmanın yapılması hayvanın tüketmesi gereken tüm besinleri bir araya getirerek daha âlâ beslenmesine böylece daha bir tomar verim almanızı sağlamlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Ağızotu Katışık Makinaları da Üçserak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Tarım olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kabilinden en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçün) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı zengin ve feyizli bir tarımsal üretim bâtınin cesim avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya tarımı bâtınin önemli bir köprü mesleklevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha âlâ durumlara gelmesi bâtınin tarımsal dış satım noktasında Üçserak Tarım olarak tüm çkızılışanlamış olurımızın yardımsıyla yan yana
Üçserak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir